Son Sürüm Java Player İndirin

14 Tem

Java 1995 yılından beri kullanılan ve güncel olarak geliştirilen bir proglama dilidir. Birçok alanda kullanılan Jawa özellikle online oynanan oyunların oynanabilmesi için gerekli bir programlama dilidir. Java player indirmek için sonsurum.net doğru adrestir.

Java Player

Gelişmiş bir proglama dili olan jawa player sitenizde video oynatmanızı sağlar. Daha basit bir anlatımla bu program bir video oynatıcısıdır. Mp3, flv gibi uzantıları destekleme özelliğine sahiptir. En önemli özelliklerinden birisi de Youtube videolarını video link ile oynatmasıdır. Bu programı kendi sunucunuza yükleyerek, farklı sitelerden alacağınız URL ile 10’dan fazla videoyu aynı anda kendi sitenizde oynatabilirsiniz.

java
java

Bilgisayarınızın da Java yüklü değilse birçok uygulamanın çalışması mümkün değildir. Birçok oyunun oynanabilmesi için bilgisayarınıza jawa player yüklemeniz gerekir. Örneğin, okey, batak, tavla, minecraft gibi oyunları çalıştırabilmeniz için bu programa ihtiyacın vardır.Java player indirmek için güvenli siteleri tercih etmeniz gerekir. Zira, birçok program indirme linki ne yazık ki farklı amaçlara da hizmet ediyor. Son sürüm güncel programları indirmek için Sonsürüm’ü tercih edin.

0 Replies to “Son Sürüm Java Player İndirin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir