Topuklu Ayakkabı Modelleri

4 Tem

Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı parçaları arasında topuklu ayakkabı modelleri yer almaktadır. Topuklu ayakkabı modelleri bir bayanın her zaman tutku ile bağlı olduğu giyim parçaları arasındadır. Giyilen kıyafetlerin daha fazla detaylandırılması ve şıklığın daha estetik bir biçimde gözükebilmesi için yararlanılabilecek topuklu ayakkabılar, sade bir şıklığın vazgeçilmez parçaları halindedir.

Topuklu Ayakkabı Modelleri
Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu ayakkabılar bu sezon da diğer sezonlarda olduğu gibi yine birbirinden şık ve modern tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Özellikle sade renklerden tasarlanmış olan platform topuklu ayakkabıların ön planda olduğu kataloglarda bayanları pek çok farklı yeni model bekliyor.

Topuklu Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Topuklu ayakkabılar kombinlenebilme açısından oldukça özgür tasarımlara sahiptir. Topuklu ayakkabılarınızı şık bir şekilde kombinleyebilmek için dar kesimli kot pantolonlardan ve uzun ya da kısa etek modellerinden yararlanabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Modelleri
Topuklu Ayakkabı Modelleri

Uzun ve çiçek desenli bu yılın modası olan etekler ile birlikte klasik stiletto topuklu ayakkabılarınızı ya da platform topuklu iddialı görünüme sahip ayakkabılarınızı şık bir biçimde kombinleyebilirsiniz. Ayakkabınızın renk seçimlerini yaparken ise genel giyim tarzınızda yer alan renklere uygun renkler seçmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir