Yazın En Eğlenceli Dizisi Ne Münasebet

7 Oca

Televizyonun yaz ekranlarının en yeni ve en çok sevilen televizyon dizilerinden birisi olan Ne Münasebet daha yeni başlayan bir televizyon dizisi olmasına karşın, izleyiciden ve eleştirmenlerden olumlu tepkiler alıyor.

Ne Münasebet ile Dizi Keyfi

Başrollerinde ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu ile Pelin Akil’in yer aldığı dizi, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere sahip olan iki kişinin zorunlu olarak çalışma arkadaşı olmak durumunda kalmalarından sonra ayakta kalmak için verdikleri mücadeleleri konu edinen eğlenceli bir televizyon dizisi olarak yayın hayatına 7. bölümü ile devam ediyor. Kadrosunda ayrıca İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer ve Ayşe Kökçü gibi başarılı isimler yer alıyor.

Bu ikilinin her ne kadar zıt karakterlerde olsalar da kabul etmedikleri birbirlerine aşklarını, muhteşem bir kurgu ile komedi ve aksiyon ile bir araya getiren dizinin senaryosu, izleyiciyi her yeni bölümde çok daha keyifli olaylara tanık ediyor. Yönetmen koltuğunda başarılı isim Çağrı Bayrak’ın oturduğu, senaryosunu ise Hakan Haksun, Barış Başar ve Fatih Enes’in kaleme aldığı yazın en renkli ve en keyifli televizyon dizisi olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir