Yeni Bir Heyecan Live For Speed

25 Ağu

Oyun severler arasında simülasyon denince akla ilk gelen oyunlardan biri olan Live For Speed için gerçekçilik ve ayrıntı çokluğu ilk göze çarpan etmenlerden. Gerçek hayatta olan bir çok ayrıntı, ayarlama neredeyse aynı zorlukta ve gerçeklikte kurgulanmış, sürüş modu ise bir o kadar gerçekçi.

 

Sürekli olarak güncellenen Live For Speed piyasadaki simülasyon oyunlarına kıyasla bir hayli gelişmiş ögeler barındırmaktadır. Sürekli olarak güncellense de oyunun henüz Macos sistemler ile uyumlu sürümü çıkmamıştır. Windows kullanıcılar için ise çok düşük sistem gereksinimi ile bu harika simülasyon oyunu çok rahat oynanabilmektedir. 32 bit, 64 bit fark etmeksizin 3d grafik kartının yeterli olduğu ve 250 küsür kadar bir disk alanı ayırma gerektiren Live For Speed, kullanıcılar için bir çok alternatif barındırıyor.

Piyasadaki en gerçekçi yarış simülatörü diye anılması elbette ki bazı zorlukları ve alışma evresini beraberinde getirecektir. Buna örnek olarak gerçek hayatta araba kullanmamış biri daha önce kullanmış birine kıyasla daha çok zorlanacaktır. Direksiyon kontrolü hakimiyeti gerçek hayattaki kontrolden neredeyse farksız olduğu için oyunun antrenman gibi bir seçeneği de bulunmaktadır.

Multiplayer yani çoklu oyuncu destekleyen ve online olarak oynanabilen Live For speed ile eşsiz bir sanal sürüş deneyimi yaşamak ve diğer online oyuncularla birlikte keyifli vakit geçirmek istiyorsanız eğer hemen programı bilgisayarınıza indirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir