Yol Süpürme Makinalarının Avantajları

25 Tem

Caddelerin ve sokakların kısa sürede temizlenmesini sağlayan süpürme makineleri, hem zamandan, hem de paradan tasarruf sağlıyor.

140 cm süpürme genişliği ile kaldırım kenarları ve yollarda çok geniş alanlar, bu makine sayesinde tertemiz oluyor. Saatte 9000 m2 temizleyebilen yol süpürme makinaları, 35 derecelik bir eğime kadar tırmanabilir.

yol süpürme makinaları
yol süpürme makinaları

70 cm ana fırça uzunluğu ile çok kısa sürede büyük alanlar temizlenebilir. 36 volt güç kaynağı ile çalışan makinenin güçlü bir aküsü vardır. Çöp haznesi 150 litredir. Bu sayede tek seferde, büyük alanlardaki çöpleri biriktirebilir. Yol süpürme makinaları, 50 cm yan fırça sapları ile geniş alanlara tek seferde müdahale edebilir.

Çok güçlü bir motora sahiptir. 1500 Watt motor gücü ve saatte 9 km hızı ile kısa sürede birçok yeri temizleyebilir. 155x140x180 cm ebatlarında ve 650 kg net ağırlığındadır. Saatte 7 km gibi bir hız ile çalışabilir. Kumanda panosunda 2 adet kontrol kartı bulunur. Yetkisiz kimseler tarafından kullanılamaz.

18 lt su tankı kapasitesi ile kaldırım kenarlarını güzel bir şekilde temizleyebilir. Bu makineler, 6 saat aralıksız olarak çalışabilir.

Yol Süpürme Makinelerinin Kullanım Alanları

Bu makine türleri, en çok yerel yönetimler tarafından tercih edilir. Kentlerin sokaklarında ve caddelerinde, sabah saatlerinde ve akşam saatlerinde bu makineleri temizlik yaparken görebilirsiniz.

Büyük fabrika alanlarında ve sanayi bölgelerinde de bu tür makineler kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir